Zyskaj przewagę, testuj online

Zobacz, jak to działa w prostych słowach

Koncentrujemy się na efektywnym testowaniu

Poznaj Kasię, która chce sprawdzić kompetencje innych

Aby sprostać temu wyzwaniu, Kasia żmudnie przeprowadza testy w formie papierowej. Zauważa jednak, że wymaga to sporego nakładu pracy. Pewnego dnia Kasia dowiaduje się o aplikacji internetowej Testportal.
alt.section2.how_to_create_tests

Kasia tworzy test online

Natychmiast dodaje pytania i udostępnia test wszystkim zainteresowanym. Teraz liczba sprawdzanych osób nie ma dla niej znaczenia, dlatego że testy sprawdzą sie automatycznie.
Test online Kasi

Rozwiązujący są zachwyceni

Mogą udzielić odpowiedzi z każdego miejsca na Ziemi. Oznacza to dla nich oszczędność czasu, brak problemów z ustaleniem terminu i dojazdem na badanie.
Rozwiązujący

Kasia troszczy się o rzetelność swojego badania

Zapewniła wiarygodność wyników, korzystając z różnych wariantów testu. Dodatkowo ustaliła odpowiedni czas na udzielenie odpowiedzi i użyła technologii "Uczciwy rozwiązujący".
Rzetelne wyniki

Teraz zrelaksowana Kasia oczekuje na wyniki

Automatyczne sprawdzenie i ocenienie każdego badanego pozwoliło jej skupić się na tym, co naprawdę lubi robić.
Kasia czuje się bezpiecznie wiedząc, że wszystkie dane przesyłane do systemu są szyfrowane i nikt nie ma prawa ich wykorzystywać.
Kasia może odpocząć

Analiza rezultatów nigdy nie była łatwiejsza

Bogate statystyki i szczegółowe wyniki z testu od razu dały Kasi pogląd na wiedzę badanych. Dzięki raportowi w arkuszu kalkulacyjnym zawierającym wszystkie dane z badania, Kasia mogła także opracować wyniki dokładnie tak, jak chciała.
Statystyki i raporty

Kasia uwielbia swoją pracę

Praca Kasi stała się przyjemniejsza, ponieważ nie musi już sama sprawdzać testów. Może skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne! Od teraz Kasia poleca Testportal swoim znajomym.
Kasia jest szczęśliwa

Załóż konto i utwórz swój pierwszy test online