Zaufali nam

Użytkownicy, którzy docenili Testportal

Użytkownicy Testportalu Użytkownicy Testportalu

Jan Czernicki

Specjalista ds. e-Commerce

Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o.

Współpracę z Testportal rozpoczęliśmy wraz z wprowadzeniem nowej metody szkoleniowej dla naszych partnerów biznesowych. W innowacyjną koncepcję warsztatów produktowych idealnie wpisywała się forma wypełniania testów za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Oprócz terminowego dostarczenia niestandardowego rozwiązania, należy wskazać profesjonalną obsługę i zwracanie uwagi na potrzeby klienta, którymi cechuje się firma Testportal. Wspomniane warsztaty odbyły się w 10 miastach Polski, w których udział wzięło ponad 700 partnerów - w imieniu wszystkich - DZIĘKUJEMY!

Anna Lubarska

Customer Service Quality Control Manager

Kinguin

Testportal pomaga nam w procesie mierzenia kompetencji pracowników działu obsługi klienta - ułatwia nam przeprowadzanie ewaluacji na odległość. Testy tego typu są również przydatnym narzędziem mierzącym efekty szkoleń wewnętrznych.

Kamil Mońko

Kierownik sprzedaży

Polskapresse Sp. z o.o.

Aplikację Testportal wykorzystałem w szkoleniu zespołu sprzedażowego. Narzędzie to dało mi możliwość szybkiego sprawdzenia wiedzy handlowców z różnych oddziałów oraz porównania wyników. Zaletą aplikacji Testportal jest duża możliwość konfiguracji pytań oraz sposobów rozwiązania testu, dzięki czemu można ją w łatwy sposób dostosować do swoich potrzeb.

Krzysztof Woźniak

Audit Senior

RSM Poland

Testportal wykorzystujemy w naszej firmie w procesie rekrutacji. Jest to świetne narzędzie do wstępnego sprawdzenia wiedzy kandydata przed rozmową kwalifikacyjną.
Dzięki testom online oszczędzamy swój czas i dokonujemy trafniejszych wyborów.

Anna Łowińska

Asystentka Zarządu, Koordynator ds. Sprzedaży

Polnord S.A.

Skorzystaliśmy z aplikacji Testportal do badania kompetencji i wiedzy pracowników Działu Sprzedaży w pięciu oddziałach w kraju. Głównym celem było poznanie obszarów do poprawy i zmotywowanie Doradców do samodzielnego rozwoju. Mogę powiedzieć, że mamy w planach regularne wykorzystanie tego narzędzia, a to, co doceniam najbardziej w aplikacji to przystępność i łatwość obsługi. Polecam.

Pracownicy

Teleinvention Sp. z o.o.

Korzystając z aplikacji Testportal oszczędzamy czas na sprawdzaniu wiedzy zarówno nowych osób po szkoleniu, jak i osób już pracujących. Nasi konsultanci mają możliwość utrwalenia wszystkich informacji, nawet tych najbardziej szczegółowych. Opcja monitoringu zdających i możliwość blokowania stron internetowych znacznie ułatwia sprawowanie nadzoru nad zdającymi testy. Szybkie i łatwe tworzenie pytań testowych, prosta obsługa portalu oraz funkcja automatycznego oceniania testów pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu. Możliwość dodania bądź skrócenia czasu na odpowiedzi wybranym osobom w trakcie rozwiązywania testu również jest bardzo przydatna. Funkcja dostosowania czasu na rozwiązanie całego testu, bądź dobranie czasu do konkretnych pytań pozwala na dopasowanie go indywidualnie dla każdego zdającego. Możliwość kopiowania pytań testowych, przenoszenia do innego testu, dezaktywacji testu i ponownej jego aktywacji pozwala na używanie jednego testu bez konieczności tworzenia kolejnego po jego wyłączeniu.
Polecamy Testportal wszystkim, którym zależy na szybkim i nowoczesnym sprawdzaniu wiedzy, a także dbającym o środowisko naturalne i swoje koszty.

Paweł Janaszek

Junior Product Manager

MSFarma Sp. z o.o.

Wykorzystaliśmy Testportal do przygotowania dla naszych pracowników testów sprawdzających ich znajomość portfolio oraz otoczenia konkurencyjnego firmy. Głównym zadaniem było zmotywowanie pracowników do powtórzenia informacji oraz weryfikacja ich bieżącej wiedzy. Testportal w zupełności spełnił nasze oczekiwania.

Paweł Damian

Członek zarządu

Centuria Sp. z o.o.

Dzięki aplikacji Testportal mogliśmy znacząco poszerzyć horyzont poszukiwań pracowników, oszczędzając jednocześnie czasochłonnych podróży osobom spoza regionu, w którym mamy siedzibę.

Zespół IT CULTURE

ITC S.A.

Z ogromną przyjemnością rekomendujemy usługi firmy Testportal.
IT CULTURE korzysta z aplikacji Testportal od października 2014r. Wykorzystujemy platformę do przeprowadzania zarówno wewnętrznych testów wiedzy pracowników, jak również do badań opinii oraz do przeprowadzania ankiet. Dotychczasowa współpraca pozwala nam postrzegać Testportal jako zespół profesjonalistów, bardzo dobrze wywiązujący się z przyjmowanych zamówień oraz potrafiący dostosować się do potrzeb Klienta.
Polecamy Testportal jako partnera godnego zaufania oraz życzymy dalszych sukcesów.

Żaneta Włodarczyk

Specjalista ds. Kadr i Księgowości

Autotesto.pl

Gorąco polecam aplikację Testportal.
Wykorzystanie aplikacji Testportal w procesie selekcji i rekrutacji kandydatów ma zasadniczy wpływ na przebieg i czas trwania tego procesu. Intuicyjna i łatwa obsługa tej aplikacji sprawia, że tworzenie testów rekrutacyjnych zajmuje dosłownie chwilę. Dzięki możliwości przeprowadzenia testów drogą online, w stosunkowo krótkim czasie jesteśmy w stanie zweryfikować wiedzę i umiejętności kandydatów pod kątem określonych cech i predyspozycji.
Jest to rewelacyjna aplikacja dla firm, które cenią sobie klasyczną prostotę i funkcjonalność przy najwyższej jakości usługi.

Michał Ruta

Naczelny InfoMagik

DreamITeam Sp. z o.o.

Testportal pomaga nam w oszczędzeniu mnóstwa czasu przy pierwszym etapie rekrutacji do naszej firmy. Funkcjonalność, możliwości i sposób działania jest naprawdę wzorcowy. Testy, które tworzymy w testportal, przypominają certyfikaty renomowanych firm, co przygotowuje przyszłych pracowników DreamITeam do tego, że swoją wiedzę należy ciągle sprawdzać, a kompetencje rozwijać.
Aplikację obsługuje się na tyle intuicyjnie, że jej konfigurację przeprowadzają osoby kompletnie nietechniczne. Polecam!

Małgorzata Gajda

Właściciel firmy

MG-edu.pl

Aplikacja Testportal jest w naszej firmie wykorzystywana do sprawdzenia wiedzy uczestników kursów internetowych. To bardzo przydatne narzędzie, pozwalające na szybką i obiektywną ocenę wiedzy kursantów.
Korzystanie z serwisu jest intuicyjne, przyjazne zarówno dla nas, jak również dla naszych Klientów.

Michał Treska

Właściciel firmy

Cautela24.pl

Aplikacji Testportal używam do tworzenia testów egzaminacyjnych po przeprowadzonych szkoleniach. Serwis pozwala na zautomatyzowanie tego żmudnego procesu i otrzymanie szybkich i czytelnych wyników. Bardzo duża pomoc, szczególnie w prowadzeniu egzaminów po szkoleniach e-learningowych.
Funkcjonalne i przyjazne w użytkowaniu narzędzie.

Jerzy Domagała

b. kierownik szkolenia

Aeroklub Kielecki

Użytkowałem Testportal w 2014 roku podczas mojej pracy jako kierownik szkolenia w aeroklubie. Trafiłem na niego przez przypadek, gdyż wcześniej użytkowany własny system egzaminowania "wysypał" się i zmuszony byłem szybko znaleźć coś innego. Szczególnie cieszą dodatkowe możliwości serwisu jak monitoring zdających w trakcie trwania sprawdzianu, informacja na temat pytań sprawiających największe problemy, czy też możliwość dodawania do treści pytań załączników w postaci zdjęć, rysunków itp. dodatków.
Dla mnie największym atutem jest możliwość zaliczania testów online przez Internet, co przy liczbie zdających corocznie okresowe egzaminy (ok. 200 osób) jest dużym ułatwieniem organizacyjnym.
Reasumując, Testportal jest wart polecenia. Mój następca też z niego korzysta.

Dorota Jasińska

Nauczyciel matematyki i przedmiotów informatycznych

Zespół Szkół Zawodowych im. św. Barbary w Bogatyni

Aplikację Testportal wykorzystuję zarówno do sprawdzania wiadomości i umiejętności uczniów, jak też do przeprowadzania cyklicznych etapów konkursu przedmiotowego.
Duża różnorodność typów pytań pozwala ocenić ucznia w sposób rzetelny - nie jest to tylko mechaniczne wybieranie poprawnej odpowiedzi na "chybił-trafił". Przygotowanie dobrego testu, czy bazy pytań, wymaga pracy i czasu, ale jest to rekompensowane podczas oceniania. Nauczyciel ma praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia różnych wersji tego samego testu.
Ważnym aspektem jest również aspekt ekologiczny - oszczędzone są ogromne ilości papieru.
Ponadto każdy uczeń może rozwiązać test w czasie dogodnym dla niego, zaś opcja "Uczciwy rozwiązujący" pozwala w dużej mierze wyeliminować większość form nieuczciwości.

Tomasz Mandrysz

Nauczyciel

ZST w Rybniku

Z aplikacji Testportal korzystam przynajmniej 2 razy w tygodniu. Przeprowadziłem już około 400 testów. Jak do tej pory serwis działał bez zastrzeżeń. Strony z kolejnymi testami wyświetlały się bardzo szybko.
Zaletami tego systemu są m.in.: szybki dostęp do wyników uczniów, możliwość podglądu poprawnych i błędnych odpowiedzi, możliwość ustawienia blokady dotyczącej np. otwierania przez ucznia kolejnych zakładek w przeglądarce w celu uniemożliwienia uczniom korzystania z zasobów Internetu.
Ta forma sprawdzania wiedzy przez nauczyciela jest bardzo lubiana przez uczniów.
Podsumowując, Testportal jest bardzo pomocnym narzędziem dla każdego nauczyciela. Jest przede wszystkim narzędziem niezawodnym i szybko działającym. Tworzenie testów jest dosyć proste i intuicyjne. Myślę, że jest to produkt godny polecenia.

Jerzy Dorożko

Konsultant ds. informatyki

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

Korzystam z narzędzia do testowania dostępnego na Testportal.pl od kilku miesięcy w swojej pracy nauczyciela konsultanta i mogę szczerze polecić je każdemu nauczycielowi, który chce uatrakcyjnić swoje zajęcia, podnosząc jednocześnie efektywność swojej pracy. Niezaprzeczalnymi atutami aplikacji są m. in. łatwość jej obsługi, mnogość dostępnych opcji oraz otwartość autorów na jej rozwój.

Marcin Zimny

Właściciel

eLingwista

Serwis Testportal jest dla nas użytecznym narzędziem pozwalającym na wstępną weryfikację poziomu biegłości językowej uczniów oraz analizę i segmentację potencjalnych klientów firmy. Poza sprawdzeniem aktualnego stanu wiedzy, może stanowić również źródło cennych informacji.

Aleksandra Kołodziejczak

Dyrektor

Szkoła języka rosyjskiego online Babuszka.pl

Na stronie internetowej Szkoły języka rosyjskiego Babuszka.pl został udostępniony test poziomujący online (stworzony w oparciu o Testportal). Każdy, kto chce, może z łatwością sprawdzić swoją znajomość języka rosyjskiego. Niewątpliwą zaletą testu jest to, że jego wynik podawany jest natychmiast.
Przyznam, że dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania oglądalność strony internetowej Szkoły znacznie wzrosła:) Polecam.

Hana Mátlová

Właścicielka i lektorka

Szkoła Języka Czeskiego Ahoj

Z testów przygotowanych na platformie Testportal korzystamy od ponad roku. Stanowią one ciekawe uzupełnienie materiałów, które przesyłamy naszym studentom. Najbardziej doceniamy tę formę sprawdzianów przy przygotowaniu wpisów na Facebook’u oraz w naszym newsletterze "Buďte v obraze". Dzięki krótkim, atrakcyjnym testom nasi studenci oraz odbiorcy newslettera mają możliwość uczyć się nowych czeskich słówek, sprawdzać swoją wiedzę na temat zwyczajów oraz kultury południowego sąsiada i często również szlifować swoje umiejętności gramatyczne.

Dorota Nawrot

Właściciel Szkoły Językowej

Studio Językowe Memo

Bardzo solidne podejście do klienta. Przy problemach z zamieszczeniem na stronie testu, które nie były spowodowane błędem aplikacji, Państwo fachowo, bezinteresownie pomogli mi je rozwiązać. Bardzo dobry kontakt mailowy, jak i telefoniczny, natychmiastowa pomoc.
Portal na bardzo solidnym silniku, wszystko świetnie chodzi.

Dołącz do grona użytkowników i utwórz swój pierwszy test